Artykuły spożywcze

Korzystać – także z obowiązków. Pokażemy, jak to zrobić.

Spełnianie ustawowych wymogów, optymalne wykorzystanie istniejących potencjałów, korzystanie z nowych możliwości – dzięki dynamicznym systemom magazynowym Kardex jest to dziecinnie łatwe.

Esencje lub przyprawy, próbki partii, kultury grzybowe lub materiały opakowaniowe: dynamiczne systemy magazynowe Kardex są dobre na wszystko. I na każde warunki; jeżeli wymagane są kontrolowane temperatury, warunki pomieszczeń czystych czy sucha atmosfera – już mamy dla Państwa właściwe rozwiązanie. Korzystne jest to, że wszystkie te warunki można realizować w bezpośrednim otoczeniu roboczym. Pozwala to na odczuwalne przyspieszenie procesów produkcyjnych.


Bezpieczeństwo w ważnych kwestiach – i korzyści

Kto, co, kiedy, jak? Dla branży artykułów spożywczych wyczerpujące odpowiedzi na te pytania i kompletny monitoring od powstania do zużycia produktu są przepisane ustawowo. Są to przepisy, których po prostu trzeba przestrzegać. Można z tego jednak także czerpać znaczne korzyści, bo przecież monitorowanie towaru to znacznie więcej, niż tylko możliwość zlokalizowania produktu w każdej chwili, zablokowania go lub wycofania z handlu. Zapytajcie Państwo ekspertów Kardexu d.s. logistyki – pokażemy, jak przy pomocy funkcji Tracking & Tracing można w rzeczywistym czasie uzyskać informacje na temat zapasów i ruchu towarów, jak można zredukować zapasy towarów i sporządzić treściwe raporty przy małym nakładzie pracy. I jeszcze więcej.


RFID, CPFR? Jasne!

W końcu także w branży artykułów spożywczych chodzi o jedno: by we właściwym czasie i na właściwym miejscu zaoferować właściwy produkt. Dokładnie w ilości, na którą jest zapotrzebowanie. Również tutaj może pomóc Kardex. Na przykład wtedy, gdy trzeba będzie przekształcić liniowe łańcuchy dostawcze na wydajne, elastyczne i zorientowane na zapotrzebowanie sieci logistyczne. Lub jeśli zwiększycie Państwo dokładność swoich prognoz i będziecie chcieli zoptymalizować dostępność produktu w punktach sprzedaży. Bo przecież przyszłość można najlepiej przepowiedzieć wtedy, gdy sami ją kształtujemy.

Zastosowanie programów z systemem i głową

Jaki pożytek przynosi choćby najlepszy sprzęt bez wydajnych programów w inteligentnej sieci? Dzięki systematycznemu powiązaniu ważnych procesów wewnętrznych stwarzamy warunki większej wydajności, przejrzystości i elastyczności, a tym samym Państwa sukcesu na dłuższą metę.
 
OK