E-Commerce

Efektywne składowanie i pobieranie dużych ilości towarów

Duże ilości towarów na stanie magazynowym, regularna obsługa napływających zamówień i szybkie czasy dostaw wymagane przez klientów to czynniki, które nieustannie testują wydajność logistyki magazynowej sklepów internetowych.  Nasze dynamiczne systemy magazynowe zapewniają idealne rozwiązanie w takiej sytuacji.

 

Czy efektywna kompletacja jest podstawowym priorytetem Twojej firmy?

W pełni automatyczne systemy karuzelowe i windowe umożliwiają płynne pobieranie nawet dużych ilości towarów w krótkim czasie.

 

W naszych regałach możliwe jest także zastosowanie systemów pick-by-light i innych opcji wspomagających efektywną kompletację. Towary mogą być pobierane szybko i z dużą dokładnością dzięki sprytnie opracowanej koncepcji sterowania.

 

Czy Twoja firma dopiero się rozwija?

Każde przedsiębiorstwo zaczyna jako mała działalność i z czasem się rozwija. My także potrafimy rozwijać się wraz ze wzrostem Twojej firmy, bo nasze urządzenia mogą być przebudowywane lub łączone ze sobą. Dołączanie nowych systemów składowania do już istniejących może być z łatwością zrealizowane w dowolnym momencie.


Chcesz w optymalny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń?

Bez względu na to, czy Twoje pomieszczenia mają wysokość 2,5 metra, czy 30 metrów, nasze automatyczne systemy składowania mogą być indywidualnie i precyzyjnie dopasowane do istniejących warunków, wykorzystując w najlepszy możliwy sposób dostępne miejsce i umożliwiając Ci zwiększenie sprzedaży towarów bez potrzeby zwiększania dotychczasowej powierzchni. Oznacza to także brak dodatkowych kosztów związanych z wynajmem pomieszczeń czy relokacją. Ponadto, unikalna konstrukcja naszych regałów sprawia, że są one łatwe do przeniesienia w inne miejsce bez potrzeby rozmontowywania ich.

Czy ograniczona przestrzeń wymusza magazynowanie małych ilości?

Konstrukcja naszych urządzeń umożliwia wysoce zagęszczone składowanie. W porównaniu do tradycyjnych metod przechowywania towarów na regałach stacjonarnych, można uzyskać do 400% więcej powierzchni składowej w obrębie jednego magazynu.

Czy Twoje zapasy obejmują dużą ilość drobnych i miniaturowych części?

Dynamiczne systemy magazynowania i pobierania Kardex Remstar są idealne do skondensowanego przechowywania wielu drobnych elementów na małej przestrzeni. Poza tym, że wykorzystuje się mniej miejsca, skraca się także czas potrzebny pracownikowi na chodzenie i wyszukiwanie towarów na półkachl.

Czy szukasz wydajnego i elastycznego systemu do zarządzania magazynem?

Z oprogramowaniem magazynowym, indywidualnie zaprojektowanym pod kątem layoutu konkretnego urządzenia, możesz kontrolować  na bieżąco wszystkie pobrania i uzupełnienia magazynu. Czas obsługi jednego zamówienia zostaje zminimalizowany, czasy kompletacji i dostawy skracają się, a wszystko to prowadzi do oszczędności. Także procesy reklamacji i zwrotów przebiegają sprawniej.

 

Oprogramowanie WMS jest możliwe do zintegrowania z istniejącym systemem ERP. Możemy przywołać szereg zrealizowanych projektów, w których nasz software został zintegrowany z takimi systemami jak: Axapta, Magento, Navision, Movex, SAP, Jeeves, Apport, Consafe, Dracar czy Autovision. Nasze rozwiązania mogą być w pełni zintegrowane z każdym systemem logistycznym.

Czy chciałbyś zminimalizować czas poświęcany przez pracowników na poruszanie się po magazynie?

Dzięki działaniu naszych urządzeń zgodnie z zasadą “towar do człowieka”, wybrane produkty dostarczane są bezpośrednio do pracowników w magazynie lub w obszarze montażu, oszczędzając czas, który musiałby być poświęcony na przemieszczanie się. Jednocześnie warunki pracy dla pracowników stają się bardziej ergonomiczne.

Różne kombinacje wymiarów

Modułowa konstrukcja naszych urządzeń pozwala na swobodne zestawianie ze sobą różnych typów rozwiązań, które mamy w ofercie.

Podstawowe zalety systemu:

 • Wymagana mniejsza powierzchnia: Obszar składowania może zostać zredukowany nawet o 85% dzięki koncepcji wysoce zagęszczonego składowania. Możliwe staje się przechowywanie takiej samej ilości towarów na jedynie 25% dotychczas wykorzystywanej powierzchni, zwalniając przy tym miejsce do innych celów.

 • Modułowa konstrukcja: Urządzenia mogą być włączane do istniejącego systemu logistycznego – jako pojedyncze urządzenia wolnostojące w obszarze produkcji, lub jako rozbudowany system  stanowiący bufor w obszarze zajmującym się obsługą dostaw.

 

 • Ulepszone zarządzanie zapasami:  Oprogramowanie Power Pick Global umożliwia ciągłe monitorowanie stanów magazynowych w czasie rzeczywistym poprzez bezpośrednie połączenie z systemem ERP.  

 • Bezpieczne zarządzanie partiami:  Nawet bardzo duże ilości małych przedmiotów mogą być bezpiecznie przechowywane przy zastosowaniu naszego systemu informatycznego. 

 • Kontrolowane warunki klimatyczne przez możliwość regulacji wilgotności i temperatury wewnątrz urządzeń, w których przechowywane są szczególne komponenty. 

 • Składowanie bez brudu i kurzu w warunkach „clean room”. 

 • Bezpieczna obsługa i przechowywanie wartościowych przedmiotów  w specjalnie zamykanych systemach składowania – optymalne zabezpieczenie przed niepowołanym dostępem.

 

Czy inwestycja w automatyczne systemy magazynowe opłaca się Twojej firmie? 

Skontaktuj się z nami, a wspólnie przedyskutujemy tę kwestię. Chętnie udzielimy bezpłatnej, niezobowiązującej porady i informacji o dostępnych opcjach, które pomogą Ci zoptymalizować Twoje operacje logistyczne i zaoszczędzić miejsce, czas i pieniądze.

Po prostu wyślij do nas E-Mail.

Podstawowe zalety:
 • Oszczędność miejsca
 • Modułowa konstrukcja
 • Ulepszone zarządzanie zapasami
 • Bezpieczne zarządzanie partiami
 • Kontrola warunków klimatycznych
 • Składowanie bez brudu i kurzu
 • Bezpieczna obsługa i przechowywanie wartościowych przedmiotów
Case Study

Schrauwen – Szybka dostawa części w celu zaopatrzenia branży sanitarnej i grzewczej

Efektywne kompletowanie zamówień jest kluczowym czynnikiem sukcesu Schrauwen z siedzibą w Belgii,...

[more]
[more]

 
OK