Handel

Wszystko w porządku – łatwe, przejrzyste zamówienia w perfecyjnym systemie logistycznym

To jasne: kto szybko i niezawodnie realizuje zamówienia, jest liderem rynku. Dzięki rozwiązaniom Kardexu jest to znacznie łatwiejsze.

Perfekcyjne, precyzyjne dostawy, monitorowanie, efektywne zarządzanie zwrotami. Do tego prosta obsługa i najwyższa elastyczność, jeśli w sezonie będzie gorąco. Tego wszystkiego i nieco więcej możecie się Państwo po nas spodziewać. Bo przecież globalizacja, postęp techniczny i zmiany preferencji zakupów zainicjowały w ubiegłych latach procesy, stawiające handel przed nowymi wyzwaniami. Przepływ towarów i drogi zbytu są inne, marże mniejsze.


Wykorzystanie potencjału różnicowania

Przewagę konkurencyjną mają dziś tylko ci, którzy kupują z główką, sprytnie przeprowadzają towar przez swoje przedsiębiorstwo i równie sprytnie wysyłają. Warunkiem tego jest przejrzysty i efektywny łańcuch logistyczny. Właśnie tu pojawiają się specjaliści z Kardexu: od zamówienia po zarządzanie zwrotami jesteśmy po to, by optymalnie kierować strumienie towarów. Bo zapewnienie przyszłości przedsiębiorstwa handlowego oznacza dziś przede wszystkim konsekwentne zarządzanie kosztami. 

Szanse w handlu elektronicznym

Krótkie terminy dostaw, pierwszorzędny serwis: e-biznes wyznacza nowe standardy. Łatwe, przejrzyste procedury zamówienia i zwroty są podstawą sukcesu. Również tu puktuje ten, którego zapleczem jest perfekcyjnie i w całej rozciągłości funkcjonujący system logistyczny.

Programy

Jaki pożytek przynosi choćby najlepszy sprzęt bez wydajnych programów w inteligentnej sieci? Dzięki systematycznemu powiązaniu ważnych procesów wewnętrznych stwarzamy warunki większej wydajności, przejrzystości i elastyczności, a tym samym Państwa sukcesu na dłuższą metę.
 
OK