Konstrukcje stalowe

Rozwiązania dla średnich przedsiębiorstw. Skrojone na miarę i inteligentne.

Maksymalne zdolności dostawcze, mniej przestojów, mniejsze zapasy: pokażemy, jak można efektywniej korzystać z zasobów i zwiększyć zadowolenie klientów.

Od odlewni z trzema pracownikami do poddostawcy komponentów w branży samochodowej z ponad setką pracowników: branża metalowa jest bardziej różnorodna niż inne. Jednak rosnące koszty surowców, intensywna konkurencja i presja na koszty są wyzwaniami, którym cała branża metalowa musi stawić czoła. Wobec tego rozwoju sytuacji takie tematy jak racjonalizacja i optymalizacja procesów, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

 

Szybciej, lepiej, prościej

Kto chce się utrzymać na rynku, musi jak najekonomiczniej wykorzystać swoje możliwości i zasoby magazynowe. Właśnie tutaj współpraca z Kardexem przyniesie Państwu decydujące korzyści: wysoka dyspozycyjność przy najniższych z możliwych kosztach transportu i składowania jest dla nas najważniejszą myślą przewodnią. Jeśli dążycie Państwo do oszczędności miejsca, tworzyć bufory, inteligentnego sterowania produkcją, składowania narzędzi tak, by były gotowe do użycia lub bardziej wydajnego komisjonowania gotowych części, oferujemy rozwiązania dostosowane do średnich przedsiębiorstw i czynności roboczych, życzeń i wyobrażeń. Żadne przedsiębiorstwo metalowe nie jest identyczne z drugim. Korzyść dla Państwa: już krótkoterminowe, niewielkie inwestycje prowadzą do wyraźnej poprawy.



Zintegrowane i inteligentne

Jeśli ktoś chce pójść jeszcze o krok dalej, oferujemy mu kompletne rozwiązania i doradztwo z jednej ręki: poprzez inteligentne ukierunkowanie i zintegrowanie struktur logistyki i produkcji pomagamy w skróceniu czasów dostępu i wywozu, we wzmocnieniu pozycji w sieci dostawców oraz w reagowaniu na impulsy z rynku.
 
OK