Medycyna

Z dynamiką do celu. I z Kardexem.

Optymalne wykorzystanie istniejących potencjałów i nowych możliwości – z pomocą logistyki i rozwiązań magazynowych Kardexu zdobędziecie Państwo swobodę manewru, która pozwoli Wam umocnić swoją konkurencyjność.

Rosnąca presja na koszty, postępująca globalizacja i niewłaściwa polityka zdrowotna: Branża farmaceutyczno-medyczna stoi przed wciąż nowymi wyzwaniami. Mimo to perspektywy nie są najgorsze wobec rosnącej liczby pacjentów i ogólnoświatowego popytu na najnowocześniejsze metody leczenia, które coraz częściej są opłacane prywatnie. Rozpoczynająca się walka konkurencyjna na rynku leków (generika) jst jedną z odpowiedzi na zmieniające się warunki ramowe. Druga odpowiedź to badania naukowe i jak najszybsze wdrożenie ich wyników. Obie odpowiedzi oznaczają korzystanie z nowych technologii i posiadanych zasobów.

 

Więcej dynamiki od A do Z

Pomożemy Państwu w zdobyciu swobody manewru dla Waszych decyzji. Dzięki najwyższej dynamice procesów logistycznych, od projektowania przez produkcję po dystrybucję. W nadzorowaniu zapasów środków opakowaniowych, kontenerów i materiałów, przygotowaniu produkcji czy też administracji receptur – na pierwszym planie znajduje się optymalizacja i przyspieszenie oprogramowania sterującego przebiegiem pracy.


Nowe drogi, nowe możliwości

Także w przemyśle zdrowotnym zmieniają się kanały zbytu – w kierunku dystrybutorów i e-biznesu. Korzystajcie Państwo z naszych bogatych doświadczeń w zakresie koncepcji produkcji i wysyłki oraz potencjału, który tu tkwi.

Bezpieczeństwo w ważnych kwestiach

Kto, co, kiedy, jak? Odpowiedź na te pytania może być w pewnych sytuacjach bardzo ważna. Dzięki dokładnemu zapisowi, dokumentacji i regulacji wszystkich ważnych procesów oraz systemów z Kardexem, monitorowanie jest w każdej chwili gwarantowane.

Elastyczni i na wszystko otwarci

Nasze rozwiązania mogą zostać włączone do każdego systemu logistycznego, jako efektywny magazyn, w produkcji lub jako bufor wysyłkowy. Oprogramowanie Kardexu do zarządzania magazynem i urządzenia typu Pick-and-Place gwarantują ponadto bezpieczne zmagazynowanie i pobieranie.
 
OK