Przemysł optyczny

Odpowiedzi. Dokładne i dosyć mądre.

Wzrost, konkurencyjność i siła innowacji: Przemysł optyczny bije wszelkie rekordy. Przyczyniają się do tego także wydajne procesy logistyczne. Procedury optyczne są siłą napędową innowacji, jak rzadko która gałąź przemysłu. Jako kluczowe technologie wpływają na rozwój różnych branż. Przyczyniają się więc do wzrostu jakości, wydajności, niezawodności i szybkości pracy. Oferentów stawia to przed nowymi wyzwaniami, lecz otwiera im także przyszłościowe szanse. Właśnie tu rozpoczynają pracę specjaliści intralogistyki z Kardex. Pomagamy w elastyczniejszym, bardziej precyzyjnym i reaktywnym kształtowaniu procesów. O sukcesie nowości decyduje także sytuacja time-to-market.

Szybkie dostęp do wrażliwych części

Coraz mniejsze, wydajniejsze a jedniocześnie wrażliwsze: składowanie wrażliwych części jest dla Kardexu od dziesięcioleci sprawą codzienną. Sucha atmosfera, temperatura pod kontrolą, pomieszczenia czyste, lub kombinacja tych czynników przy składowaniu: wszystko to można zrealizować nawet w bezpośrednim otoczeniu produkcji. Jest to dla Państwa wielka korzyść, gdyż w ten sposób znacznie przyspiesza się dostęp do części, czasy obróbki na maszynach mogą być utrzymane. Państwo możecie się spokojnie koncentrować na tym, co Wam przynosi sukces. oferować klientom najwyższą dyspozycyjność i maksymalny serwis. W skrócie: jako doświadczony partner w zakresie intralogistyki oferujemy optymalną pomoc na Państwa drodze od oferenta systemów do oferenta rozwiązań. Ta pomoc jest skrojona na miarę, dokładna, a jednak bardzo elastyczna.

Wszędzie bezpieczeństwo

Kto, co, kiedy, jak? Odpowiedź na te pytania może być w pewnych sytuacjach bardzo ważna. Dzięki dokładnemu zapisowi, dokumentacji i regulacji wszystkich ważnych procesów oraz systemów podczas całego procesu produkcyjnego, monitorowanie jest w każdej chwili gwarantowane. Tym samym pewność Państwa, że wszystko jest prawidłowo wykonane.

Programy z systemem i sensem

Jaki pożytek przynosi choćby najlepszy sprzęt bez wydajnych programów w inteligentnej sieci? Dzięki systematycznemu powiązaniu ważnych procesów wewnętrznych stwarzamy warunki większej wydajności, przejrzystości i elastyczności. Aby sprostać dzisiejszym i przyszłym wymaganiom.

 
OK