O nas

Więcej niż Państwo oczekują


Kardex Remstar należy do Grupy Kardex - globalnego partnera sektora przemysłowego w zakresie intralogistyki, który jest wiodącym dostawcą zautomatyzowanych rozwiązań magazynowych i systemów transportu wewnętrznego. Kardex Remstar projektuje, produkuje i serwisuje automatyczne systemy magazynowania i pobierania.

 

Jesteśmy partnerami naszych Klientów podczas całego cyklu życia produktu. Począwszy od oceny wymagań Klienta, poprzez planowanie i dostosowanie rozwiązań do potrzeb klienta, po realizację instalacji i obsługę serwisową. Zapewniamy wysoki poziom dostępności w połączeniu z niskim całkowitym kosztem eksploatacji. Kardex zatrudnia ok. 1900 pracowników w ponad 30 krajach. Kardex Holding AG jest od 1987 r. notowany na szwajcarskiej giełdzie SIX Stock Exchange.

 

Kardex Polska sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem automatycznych systemów magazynowania i kompletowania na terenie całej Polski. Wdrożyliśmy setki automatycznych systemów magazynowych i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy stabilnym partnerem wielu znakomitych polskich i międzynarodowych firm. Dzięki naszym biurom sprzedaży i serwisu zlokalizowanym w Warszawie, Katowicach i w Gdańsku zapewniamy naszym Klientom najwyższej klasy usługi w zakresie doradztwa handlowego, realizacji projektów i serwisu. Oferujemy również najbardziej kompleksowe portfolio umów serwisowych. Zapraszamy do współpracy!

 
OK