Jakich korzyści mogę oczekiwać

dzięki zainwestowaniu w rozwiązania automatyczne Kardex?

<iframe frameborder="0" height="286" src="https://www.youtube.com/embed/aRF5uZaZpMQ?rel=0" width="482"></iframe>

Inwestycja w automatyczne systemy składowania, w zastępstwie konwencjonalnych regałów stacjonarnych, niesie za sobą szereg zalet, w tym także korzyści finansowe. Automatyczne regały oraz oprogramowanie Kardex Remstar są łatwe w instalacji, obsłudze i utrzymaniu, co oznacza, że możesz się spodziewać szybkich i dobrych efektów.

Nie jest istotne, w jakiej branży pracujesz – 140 000 zainstalowanych systemów Kardex Remstar na całym świecie obejmuje najróżniejsze rodzaje działalności. Poniżej znajdziesz przegląd korzyści najczęściej wskazywanych przez naszych Klientów:

 

  • Wzrost wydajności. Nasi klienci często odnotowują wyraźny wzrost efektywności – o 100 do 400%.
  • Oszczędność powierzchni. Wymagana powierzchnia przeznaczona do składowania może zostać zredukowana o 75-90 procent. Oznacza to, że ta sama ilość produktów może być przechowywana na 10-25 procentach dotychczas wykorzystywanej na to powierzchni

 

  

 

  • Zwiększona rentowność. Inwestycja w systemy automatyczne jest także związana z szybszym zwrotem inwestycji (ROI), na co składa się zwiększona wydajność i oszczędność powierzchni. Interesujące jest także to, że koszt miesięcznego leasingu urządzeń Kardex może być niższy niż zyski wynikające z ich użytkowania. Oznacza to, że możesz polepszać swoje wyniki już na samym początku procesu sprzedażowego. 
  • Mniej pomyłek w kompletacji. Wskaźniki laserowe, listwy ze wskaźnikiem pozycji i systemy put-to-light nakierowują operatora na właściwe miejsce, z którego towar ma zostać pobrany. Istnieje także możliwość weryfikacji, czy pobrany został właściwy produkt, poprzez system skanowania. Nasze doświadczenie pokazuje, że ilość pomyłek w pobraniach spada w porównaniu do kompletacji ze zwykłych regałów półkowych. W niektórych przypadkach, może to prowadzić do znaczących rocznych oszczędności oraz poprawy wizerunku firmy wśród klientów.
  • Lepsze zarządzanie zapasami. Oprogramowanie Kardex umożliwia przeliczanie stanów magazynowych za pomocą interfejsu do systemu ERP za każdym razem, gdy następuje pobranie towarów. Dzięki temu poziom zapasów jest zawsze dobrze wyważony, co prowadzi do lepszego zarządzania zakupami i redukuje ryzyko zamówienia zbyt dużych ilości w celu uzupełnienia stanó w. Wiele firm, dzięki oprogramowaniu Kardex, zaoszczędza sobie trudu wykonywania rocznych inwentaryzacji. 
  • Utrzymanie czystości. Towary umieszczone w regale automatycznym są chronione przed kurzem i światłem słonecznym. W przypadku produktów wymagających specjalnych warunków przechowywania, można ustanowić w regale Kardex np. określoną temperaturę lub wilgotność oraz zastosować warunki clean room.
  • Wzrost konkurencyjności. Redukcja kosztów w zakresie logistyki i manipulacji produktami sprawia, że firma umacnia swoją konkurencyjność na rynku. 
  • Lepsza ergonomia i przyjazne środowisko pracy. Podczas kompletacji ze zwykłych regałów stacjonarnych, zamówienia pobierane są z różnych miejsc, nieergonomicznych wysokości, często z użyciem drabiny. W automatycznych systemach składowania Kardex towar za każdym razem dostarczany jest do magazyniera na najbardziej ergonomiczną wysokość..
  • Elastyczność i możliwość adaptacji. Automatyczne systemy składowania Kardex Remstar są bardzo elastyczne i mogą być modyfikowane według potrzeb.  

 

 

Zobacz, jak możesz zaoszczędzić czas poprzez optymalizację swoich operacji magazynowych z systemami Kardex Remstar.

 

<iframe frameborder="0" height="286" src="https://www.youtube.com/embed/aRF5uZaZpMQ?rel=0" width="482"></iframe>

 

 

 

TakZobacz w jaki sposób możesz zaoszczędzić miejsce z systemami Kardex Remstar.

 

<iframe frameborder="0" height="„auto“" src="https://www.youtube.com/embed/rrWwc3pncEA?rel=0" width="100%"></iframe>

 

 

 

 

 

Czy inwestycja w systemy Kardex Remstar będzie opłacalna dla mojej firmy?

 

Z przyjemnością złożymy Wam niezobowiązującą wizytę w celu poznania Waszych potrzeb i zaprojektowania najbardziej optymalnego dla Was systemu, który umożliwi zaoszczędzenie miejsca, czasu i pieniędzy w Waszym magazynie. Większość naszych Klientów, zaczynając od takiej właśnie wizyty, zdołało w znaczącym stopniu obniżyć koszty operacyjne i rozwiązać problemy w swoim magazynie. Wielkość firmy ani branża nie mają znaczenia. Wyślij do nas e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą. 

 

 

 
OK