Serwis

Służymy Państwu w razie potrzeby – w każdym czasie i miejscu

Nasz serwis jest tak indywidualny, jak nasze produkty. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z trzech opcji: PODSTAWOWY | PLUS | EKSTRA.

BASIC

Nasz pakiet serwisowy BASIC jest podstawą dla długotrwałej i efektywnej pracy Państwa urządzeń. Już ten pakiet serwisowy wykracza poza ustawowe wymogi. Wykwalifikowani technicy serwisowi, doświadczenie i know-how gwarantują dyspozycyjność i zachowanie wartości systemów.

 

PLUS

Nasz pakiet serwisowy PLUS zapewnia trwałą zyskowność magazynu. Pakiet ten, poza naprawami, oferuje poszerzone wsparcie telefoniczne z dostępnością 24/7 oraz bardzo efektywne zarządzanie częściami zamiennymi.

 

EXTRA

Kto oczekuje więcej, powinien zdecydować się na serwis EXTRA. Obejmuje on między innymi następujące świadczenia: aktywne zarządzanie serwisowaniem i naprawami, zarządzanie przeniesieniami maszyn, prace związane z przebudową oraz szkolenia i regularną obsługę w zakresie oprogramowania.


Chętnie opracujemy wspólnie z Państwem „skrojony na miarę“ plan serwisu dotyczący tych i dalszych indywidualnych świadczeń.

Pobranie prospektu
 
OK