Serwis EKSTRA

Naprawdę ekstra

Serwis EKSTRA oferuje jeszcze więcej: aktywne zarządzanie remontami, zarządzanie przeprowadzką, przebudowy, treningi i pomoc w oprogramowaniu.

 

Serwis EKSTRA zawiera:

Zarządzanie przeprowadzką – planujecie Państwo przeprowadzkę lub restrukturyzację instalacji? Przeprowadzimy zamierzenie fachowo i profesjonalnie w oparciu o wieloletnie doświadczenie i doskonałą znajomość produktów.

Remonty – jeśli maszyna przestanie działać, nasz serwis Kardex Remstar jest do dyspozycji – na życzenie nawet przez całą dobę. Nasi wyszkoleni i autoryzowani technicy serwisowi zapewnią szybkie usunięcie usterek.

Przebudowa – systemy mogą zostać elastycznie dostosowane do nowych wyzwań. Poszerzenie, modernizacja czy aktualizacja oprogramowania – pomożemy naszym know-how i personelem.

Trening – zgodna z przepisami eksploatacja i profesjonalne reakcje na meldunki ostrzegawcze gwaranzują wysoką produktywność systemów na stałym poziomie. Nasz trening umożliwi Państwa pracownikom lepsze ogólne zrozumienie funkcjonowania produktów, co z kolei podwyższy produktywność. 

Magazyn części zamiennych – zapewnijcie sobie Państwo przewagę czasową! Przestoje kosztują czas i pieniądze. Czas oczekiwania na część zamienną można znacznie skrócić dzięki indywidualnie dobranym zestawom części zamiennym, minimalizując w ten sposób czas przestojów.

Pomoc w oprogramowaniu – nasza pomoc programowa pomaga poprzez serwis telefoniczny, zdalną diagnostykę komputerową i obecność na miejscu. Regularne aktualizacje oprogramowania przeprowadzane są zdalnie, aby zapewnić, by instalacja pracowała z jak najwyższą wydajnością.

Pobranie prospektu
 
OK