Serwis PLUS

Maksymalna dyspozycyjność

Serwis PLUS zapewnia trwałą zyskowność instalacji. Pakiet ten, poza naprawami oferuje poszerzone wsparcie telefoniczne z dostępnością 24/7 oraz wysoce efektywne zarządzanie częściami zamiennymi.

Serwis PLUS zawiera:

Gotowość serwisową –technik zjawia się na miejscu w jak najkrótszym czasie. Indywidualny plan serwisu, ściśle dostosowany do Państwa wymagań, reguluje czas reakcji – dni robocze w zwyczajnych godzinach pracy lub przez całą dobę i 365 dni w roku. W ten sposób zapewniona jest w każdej chwili dyspozycyjność instalacji.

Pomoc telefoniczna – gorąca linia do Kardex Remstar. Przez nasz tzw. inhouse helpdesk łączycie się Państwo z wyszkolonymi i doświadczonymi pracownikami, którzy w razie potrzeby służą pomocą przez całą dobę. Przy pomocy naprowadzających pytań i instrukcji oraz wspólnie z Państwa wyszkolonymi pracownikami wiele problemów można usunąć przy pomocy zdalnej diagnozy. 

Remonty – nasze aktywne zarządzanie remontami gwarantuje wysoką dyspozycyjność instalacji, zminimalizowane przestoje i zachowanie wartości inwestycji. Grożące zużycie i szkody są rozpoznawane profilaktycznie i usuwane.

Części zamienne – nasze wysokowartościowe części zamienne są w zakresie formy i funkcji perfekcyjnie dostosowane do systemów. Spełniają najwyższe wymagania jakościowe oraz zapewniają najwyższą dyspozycyjność maszyn i stabilne procesy produkcyne.

Pobranie prospektu
 
OK